سیما فایلدانلود نمونه سوال , دانلود پروژه
شماره پشتیبانی 09385847440
سیما فایل
پیشنهاد ما

سوالات استخدامی نمونه سوال پیام نور پروژه کارآفرینی گزارش کارآموزی آزمون آزمایشی دانلود پاورپوینت
محصولات
docx
دانلود گزارش کارآفرینی فرآوری بسته بندی و توزیع تخم مرغ
4,900 تومان

دانلود گزارش کارآفرینی فرآوری بسته بندی و توزیع تخم مرغ


از تخم مرغ در تهیه خوراک های شور و شیرین به عنوان منبع پروتئین استفاده می کنند. در تهیه بسیاری از غذاها از تخم مرغ برای اتصال مواد تشکیل دهنده غذا استفاده می شود. گاهی از تخم مرغ کامل استفاده می کنند، گاهی زرده یا سفیده تخم مرغ را جدا به کار می برند.

ادامه مطلب
تاریخ : ۲۸ / مهر / ۱۳۹۶    بازدید : 0    نویسنده : مدیر
docx
پروژه کارآفرینی بسته بندی چای و قهوه فوری
2,900 تومان

پروژه کارآفرینی بسته بندی چای و قهوه فوری


اگر نیاز چای کشور از طریق واردات چای قاچاق تامین می شود که این امر علاوه بر ضررهای فراوان اقتصادی ، برای مردم مسائل و مشکلات بهداشتی نیز به همراه دارد . شرکت تی نوش قصد دارد با ایجاد کارخانه ای مجهز به جدیدترین ماشین آلات به قطبی در زمینه تهیه و ...

ادامه مطلب
تاریخ : ۱۹ / مهر / ۱۳۹۶    بازدید : 111    نویسنده : مدیر
docx
کارآفرینی هدفون میکروفون دار
7,000 تومان

کارآفرینی هدفون میکروفون دار


هدفون (به انگلیسی: Headphone) یا دوگوشی ، از دو بلندگوی کوچک (در بعضی موارد یک بلندگو) که بر روی گوش کاربر قرار می‌گیرد تشکیل شده است و از طرفی به یک مولد صوت مثلا تقویت‌کننده صدا، رادیو یا پخش کننده دیسک فشرده متصل می‌شود. نام‌های دیگری که برای این وسیله استفاده می‌شود stereophones و هدست است و یا به انواعی که درون گوش قرار می‌گیرند earphones نیز اطلاق می‌شود. در مخابرات به مجموع هدفون و میکروفون که مثلا در تلفن برای یک ارتباط دوطرفه استفاده می‌شوند، هدست (به انگلیسی: Headset) گفته می‌شود.

ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۵    بازدید : 206    نویسنده : مدیر
docx
کارآفرینی طرح شرکت تولید و اجرای قالب های فلزی
9,000 تومان

کارآفرینی طرح شرکت تولید و اجرای قالب های فلزی


قالب بندی عبارت است از کارهای معین در مدت زمان معین برای انجام یک سری عملیات ویژه به صورت دائم یا موقت برای پر کردن آن محل توسط بتن یا مصالح مشابه.معمولاً در کارهای بتنی داربست به عنوان تکیه گاههای قالب بندی استفاده می گردد.استفاده از قالبهای فلزی بتن در اجرای کلیه پروژه های بتنی بسیار اقتصادی می باشد. زیرا اولاً این قالب ها به دفعات قابل مصرف می باشند وثانیاً از قالبهای فلزی برای قالب بندی کلیه المانهای بتنی از قبیل ستون، تیر، دال، فونداسیون وغیره می توان استفاده کرد. رویه این پانل ها از ورق های فولادی 3 میلیمتر وتسمه های پانچ شده پیرامون پانل به ضخامت 5 میلیمتر وتسمه های سخت کننده قالب فلزی از ورق 3 یا4 میلیمتر می باشد. این قالب ها دارای ابعاد با مضرب 5 سانتی متر می باشد که عرض آنها از 10الی 50 سانتیمتر متغییر است ودر طولهای 50، 100 ،150 و 200 سانتیمتر تولید می گردند. قالب هایی نیز با رویه ای سوراخدار به منظور عبور بولتهای رزوه ای تولید می گردد که بیشتر در قالب بندی دیوارها کاربرد دارند .

ادامه مطلب
تاریخ : ۱۵ / بهمن / ۱۳۹۵    بازدید : 266    نویسنده : مدیر
docx
طرح توجیهی توليد به ليمو و خيارشور
2,200 تومان

طرح توجیهی توليد به ليمو و خيارشور


هدف عمده صنايع غذايي بر دو نكته فوق استوار است، يعني فرآوري مواد غذايي به گونه اي كه بتواند با دارا بودن ماندگاري زياد ، مانع از فساد اين مواد شده و امكان استفاده از آن را در تمام طول سال فراهم آورد. اين فرآوري به فراخور ماده غذايي مورد نظر مي‌تواند تهيه كنسرو، كنسانتره، مربا، ترشي، شور و... باشد. ارائه كنندگان اين طرح با در نظر داشتن سه مورد اخير يعني تهيه انواع مربا ، ترشي و خيارشور قصد دارند گامي در جهت پيشبرد صنايع غذايي كشور برداشته و نيز با ايجاد زمينه براي اشتغال نيروي ماهر و نيمه ماهر خصوصا بانوان در رفع معضل بيكاري سهيم شوند.

ادامه مطلب
تاریخ : ۵ / مرداد / ۱۳۹۵    بازدید : 591    نویسنده : مدیر
docx
پروژه کارآفرینی نقش سرپرست در روابط كار
2,500 تومان

پروژه کارآفرینی نقش سرپرست در روابط كار


از ديدگاه قانوني، سرپرستها، نمايندگان مسئول شركتهايشان هستند. كارفرمايان شما مسئول هر نوع اقداماي هستند كه شما در اداره كردن كارمندان يا در ارتباط با اتحاديههاي كارگري، انجام ميدهيد. به همين دليل، اين امري ضروري است كه يك سرپرست با قانون كار از دو نقطه نظر مهم، آشنا باشد(1):شيوهاي كه در آن اقدامات شما بر روي اتحاديههاي كارگري در تلاش براي بدست آوردن حقوق وام گرفتن براي كارمند، تأثير ميگذارد و (2):قرارداد كارگري كه شركت شما ممكن است با يك اتحاديه امضاء نمايد و تاثيري كه اين كار بر روي خط مشيها، عمليات، و وديههايي دارد كه روابط كارگري را مسالمت آميز مينمايد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۴ / مرداد / ۱۳۹۵    بازدید : 516    نویسنده : مدیر
docx
طرح کارآفرینی پرورش شتر مرغ
3,500 تومان

طرح کارآفرینی پرورش شتر مرغ


اين طرح درنظردارد تعداد 250 قطعه شترمرغ شامل 150 قطعه ماده و 100قطعه نررا درزميني به مساحت 12هزارمترمربع درشهرستان مرودشت ( جاده اسماعيل آباد ) روبروي روستاي چهارطاق پرورش داده كه اولين مزرعة پرورش شترمرغ دراستان فارس مي باشد كه اميد است با همكاري نهادها وسازمانهاي ذيربط دراستان اين طرح هرچه زودتر عملي گردد. همان طور كه ذكرگرديد استان فارس بدليل داشتن آب وهواي معتدل بهترين مكان جهت اجراي اين طرح بوده وچون شترمرغ حيواني است نيمه وحشي وجزء رشته پرندگان است كه ميل زيادي به آزاد زي بودن دارد مي بايست محل نگهداري اين پرنده درفضايي باز وفقط محصور به فنس باشد

ادامه مطلب
تاریخ : ۴ / مرداد / ۱۳۹۵    بازدید : 658    نویسنده : مدیر
docx
کارآفرینی شركت نساجي تك تاب ظريف
3,500 تومان

کارآفرینی شركت نساجي تك تاب ظريف


شركت تك تاب ظريف در سال 1380 به ثبت رسيده و از سال 1382 توليد خود به صورت عادي آغاز كرد. سهام اين شركت به ميزان 100 سهم 000/000/25 ريالي به مبلغ 000/000/500/2 ريال مي باشد. اين شركت به صورت سهامي خاص اداره مي گردد. توليد گوني فعاليت اصلي شرت مي باشد. مجموع عمومي عادي، مجمع عمومي فوق العاده بازرسي يا بازرسان اجزاي شركت هستند. شركت توليد هيئت مديره اي متشكل از 3 نفر اداره مي شود. مدير عاملي از بين هيئت مديره وظيفه انجام كارهاي جاري شركت را به عهده دارد. شركت در كل 105 نفر پرسنل دارد: 15 نفر در دفتر مركزي و 90 نفر در كارخانه.

ادامه مطلب
تاریخ : ۴ / مرداد / ۱۳۹۵    بازدید : 582    نویسنده : مدیر
docx
طرح کارآفرینی عروسک سازی
2,500 تومان

طرح کارآفرینی عروسک سازی


با توجه به گسترش روزافزون تعداد زنان شاغل و افزایش تعداد مهد کودک ها،فرزندان آنها به وسا ئلی جهت سرگرم شدن از جمله (انواع عروسکها،انواع کتابهای قصه و...)نیاز دارندکه ما هدف خود را بر این گذاشتیم که این نیاز آنها را برطرف نمائیم، لذا طراحی با عنوان(تولید انواع عروسکهای خزی و پارچه ای) را مطرح نموده و اطلاعاتی با این عنوان در اختیار شما قرار می دهیم.امید است که بتوانیم تا حدی احتیاجات فرزندان را برآورده نمائیم.

ادامه مطلب
تاریخ : ۴ / مرداد / ۱۳۹۵    بازدید : 609    نویسنده : مدیر
docx
طرح توجيهی مجتمع توليد محصولات پلاستيكی
2,000 تومان

طرح توجيهی مجتمع توليد محصولات پلاستيكی


وجود منابع عظيم مواد اوليه ساخت پليمر هاي پلاستيكي (نفت و گاز)، دارا بودن صنعت پتروشيمي پيشرفته در كشور و ارزش افزودة بالاي تبديل مواد اوليه به كالاهاي مصرفي باعث شده بستر مناسبي براي صنايع پلاستيك ايجاد شود و صادرات آن افزايش يابد. رونق ساخت و ساز در چند ساله اخير و همچنين اتكاي اقتصاد استان به كشاورزي باعث شده نياز استان به لوله هاي پلاستيكي ساختماني و كشاورزي افزايش يابد. استقبال مصرف كنندگان نيز از اينگونه لوله ها نسبت به لوله هاي فلزي بدليل قيمت پايينتر، سبكتر بودن، مقاومت بالاتر، هرز رفت كمتر و همچنين نصب آسانتر، بيشتر شده است و مقداري از اين نيازهاي كشاورزي در داخل استان، ولي نيازهاي ساختماني از ساير استانها با هزينة بالا تامين مي گردد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۱ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 660    نویسنده : مدیر
docx
کارآفرینی كافي نت
2,500 تومان

کارآفرینی كافي نت


در اكثر كارها و به خصوص كارهاي خدماتي از این قبیل (کافی نت) در مرحله اول هدف كسب درآمد و تامین بخشي از نيازهاي رفاهی و نسبي مي باشد و سپس خدمت به دیگران يعني همان خدمت رساني مي باشد. خدمت رسانی در این طرح به طرق گوناگونی صورت می گیرد که با توجه به کثرت آنها در این پژوهش که بیشتر جنبه های کلی را در نظر می گیرد نمی گنجد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 714    نویسنده : مدیر
pptx
طرح کارآفرینی کشت گیاهان گلخانه ای - خیار
2,700 تومان

طرح کارآفرینی کشت گیاهان گلخانه ای - خیار


تولید صیفی جات گلخانه ای یکی از مصادیق تولید بیشتر در سطح کمتر میباشد. یکی از محصولاتی که در کشت گلخانه ای صیفی جات مورد توجه قرار گرفته خیار تیریپلوئد میباشد که هر بوته ان در طول دوره کشت بطور متوسط بیش از 22کیلوگرم محصول تولید مینماید..و خیار حاصله بدون تخم میباشد.این محصول در طی یک دوره شش ماهه به ثمر میرسد ومیتوان هر سه روز یکبار برداشت انجام گیرد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 1037    نویسنده : مدیر
docx
طرح کارآفرینی تولید و پرورش قارچ
2,500 تومان

طرح کارآفرینی تولید و پرورش قارچ


پرورش قارچ مزایای بسیار زیادی دارد از جمله این مزایا عبارتند از 1- نیاز به فضای کم- کشت قارچ را در هر مکانی حتی به وسعت یک کیسه پلاستیکی به قطر 50 سانتیمتر نیز می توان انجام داد و حداکثر واحد های استاندارد تولیدی مساحتی معادل 78 مترمربع طبق الگوی کشور هلند دارند. 2- نیاز به سرمایه کم- کشت قارچ در یک کیسه حداکثر با مبلغی معادل 1000 تومان امکان پذیر است در حالیکه هزینه تولید یک دوره قارچ در یک سالن 78 متر مربعی استاندارد برای به دست آوردن یک تن محصول شامل هزینه های آب برق سوخت بذر بستر آفت کش استهلاک ساختمان و تاسیسات و نیروی کارگری فقط 350 ، 000 تا 450,000 تومان است. 3- زود بازدهی محصول - یک دوره کامل پرورش قارچ شامل دوره های کاشت داشت و برداشت به صورت غیر حرفه ای حداکثر 60 روز و به صورت حرفه ای حداکثر 35 روز می باشد. 4- راندمان بیولوژیکی بالا- میزان باردهی محصول در مورد قارچ های صدفی اغلب بیش از 100درصد بوده و این میزان محصول قارچ را در ردیف محصولات با راندمان بیولوژیکی بالا در دنیا قرار داده است. 5- امکان کشت در هر آب و هوایی - علاوه بر این که قارچ ها به طور طبیعی دراکثر نقاط جهان رشد می کنند اما کشت کنترل شده آن در هر نوع آب و هوایی امکان پذیر بوده و از این حیث هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. 6- امکان تهیه مواد اولیه در داخل کشور- عمده ترین مواد اولیه در تولید انواع قارچ کاه کود مرغی و بذر است که در حال حاضر در کشور ما به وفور و با قیمت مناسب قابل تهیه می باشد. 7- امکان صادرات محصول- صادرات این محصول در انحصار نبوده و به راحتی می توان قارچ تازه و یا انواع فرآورده های آن را به کشور های مختلف صادر و از درآمد خاص حاصل از صادرات این محصول با ارزش برخوردار شد. 8- فرآورده های جنبی متعدد همچون ترشی مربا شور بلنچ منجمد خشک پودر کالباس برگر کنسرو و یا سایر فراورده های دیگر که علاوه بر ایجاد تنوع در مصرف محصول ارزش افزوده فراوانی را به همراه خواهد داشت. 9- جوانب مختلف صنعت - علاوه بر مصرف قارچ در صنایع مختلف داروئی و غذایی تولید آن را نیز می توان در هر سطحی یعنی تولید خانگی جهت مصارف خانگی تولید جانبی به منظور تأمین کمک هزینه های زندگی و نیز تولیدات صنعتی جهت مصارف داروئی و غذایی انجام داد که در مقایسه با طیف متعددی از تولیدات دیگر نیاز به سرمایه گذاری بسیار کمتری دارد. 10- زیبائی صنعت - تولید قارچ از زیبائی خاصی برخوردار بوده و تولید آن همواره انسان را به هیجان آورده و موجب شگفتی می گردد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 880    نویسنده : مدیر
docx
طرح کارآفرینی پرورش شتر مرغ
2,500 تومان

طرح کارآفرینی پرورش شتر مرغ


پرورش شترمرغ از لحاظ اقتصادي اهميت فراواني داشته وبه دليل سودآوربودن روز به روز تعداد علاقمندان به پرورش اين پرنده بيشتر گرديده وتجارت آن به صورت جهاني درآمده است . از جمله دراستراليا كه طي 5 سال گذشته ازصفر به 200ميليون دلار رسيده است وبيشتردرآفريقا نگهداري مي گردند . جوجه هاي شترمرغ دريك سالگي كشتارشده وپوست آنها صادر مي گردد . درسن يك سالگي شترمرغ 45 كيلوگرم گوشت داشته وبين 15 تا 20 فوت مربع چرم مرغوب كه 3 تا 5 برابر پوست گاو مقاومت وقيمت داشته توليد مي كند .

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 924    نویسنده : مدیر
docx
طرح کارآفرینی احداث مرغداری گوشتی به ظرفيت 10000 قطعه
3,000 تومان

طرح کارآفرینی احداث مرغداری گوشتی به ظرفيت 10000 قطعه


احداث و ايجاد مرغداري گوشتي ده هزار قطعه اي در زمين استيجاري كه مدت زمان اجاره حداقل 10 سال مي باشد. مدت زمان اجرائي طرح تا زمان بهره برداري حداكثر به مدت يكسال مي باشد و از ابتداي سال دوم بهره برداري از طرح آغاز مي شود. و در طول چهار سال و با احتساب يكسال اول كه به عنوان تنفس در نظر گرفته مي شود متقاضي مي تواند ظرف مدت 5 سال وام اعطائي را به طور كامل پرداخت نمايد.

ادامه مطلب
تاریخ : ۳۰ / تیر / ۱۳۹۵    بازدید : 928    نویسنده : مدیر

محصولات خاص


 • pdf ویژه

  دانلود سوالات آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش 95

  دانلود سوالات آموزگار دوره ابتدایی آموزش و پرورش 95

 • pdf ویژه

  سوالات رشته نقشه کشی معماری سال 94 کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

  سوالات رشته نقشه کشی معماری سال 94 کنکور کاردانی فنی و حرفه ای

 • docx ویژه

  دانلود نمونه سوال استخدامی ارتش

  دانلود نمونه سوال استخدامی ارتش

  نهادهای نظامی و انتظامی همواره جهت ارتقاء سطح کیفی و خدمت رسانی خود با برگزاری آزمون های استخدامی و جذب نیروی انسانی داوطلبان زیادی را که جویای کار و اشتغال هستند را به سمت خود می کشانند. مجموعه سوالات استخدامی ارتش که برای هر سه قوای مهم ارتش قابل دانلود و استفاده می باشد کامل ترین و یکی از محبوب ترین منابع سوال می باشدکه با افتخار خدمت شما ارائه می گردد.

 • docx ویژه

  دانلود سوالات استخدامی رشته تخصصی هنرآموز صنایع سرامیک آموزش و پرورش

  دانلود سوالات استخدامی رشته تخصصی هنرآموز صنایع سرامیک آموزش و پرورش

  دانلود دفترچه سوالات آزمون های ادوار گذشته وزارت آموزش پرورش شامل بیش از 200 سوال دروس عمومی به همراه پاسخنامه و نیز دفترچه سوالات رشته تخصصی هنرآموز صنایع سرامیک آموزش و پرورش

 • pdf ویژه

  دانلود سوالات استخدامی رشته کارشناس فناوری (IT) آموزش و پرورش

  دانلود سوالات استخدامی رشته کارشناس فناوری (IT) آموزش و پرورش

  دانلود دفترچه سوالات آزمون های ادوار گذشته وزارت آموزش پرورش شامل بیش از 200 سوال دروس عمومی به همراه پاسخنامه و نیز دفترچه سوالات رشته تخصصی کارشناس فناوری (IT) آموزش و پرورش

 • pdf ویژه

  نمونه سوال و دفترچه سوالات استخدامی رشته تخصصی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش

  نمونه سوال و دفترچه سوالات استخدامی رشته تخصصی کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش

  لیست دروس و منابع آزمون کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش : مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود: (ICDL -1 فناوری اطلاعات (مهارتهای هفت گانه -2 ریاضی و آمار مقدماتی -3 زبان و ادبیات فارسی -4 معارف اسلامی -5 زبان انگلیسی عمومی -6 اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -7 هوش و توانمندی های عمومی - آزمون به صورت چهار گزینهای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد. - سؤالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد. - اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد. تذکر مهم: سوالات حیط ههای تخصصی آزمون مشترک بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوش های شغلی یا مشاغل، با هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تهیه خواهد شد.

 • pdf ویژه

  دانلود سوالات استخدامی مشاغل عملیات ریلی

  دانلود سوالات استخدامی مشاغل عملیات ریلی

  دانلود نمونه سوالات استخدامی مشاغل عملیات ریلی سال94 بهمراه پاسخنامه در قالب pdf

 • docx ویژه

  حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر

  حل مسائل کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر

  کتاب مدیریت سرمایه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر جزو منابع کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز مدیریت مالی محسوب می شود در این فایل به مسائل فصل ۲ الی ۸ این کتاب بصورت جامع و تشریحی پاسخ داده شده است.

 • pdf ویژه

  کتاب کدبندی و تصویرسازی واژگان ضروری تافل

  کتاب کدبندی و تصویرسازی واژگان ضروری تافل

  تافل (به انگلیسی: TOEFL) که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند

 • pdf ویژه

  نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  دانلود بسته ویژه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش مجموعه ی زیر شامل سوالات عمومی ، تخصصی و دفترچه های آزمونهای برگزار شده ۳ دوره قبلی آموزش و پرورش میباشد ، فرمت سوالات بصورت فایل PDF می باشد، تمامی سوالات بهمراه پاسخنامه هستند این سوالات مناسب متقاضیان استخدام اداره آموزش و پرورش می باشد.

 • pdf ویژه

  نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی

  نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه راهنمایی و رانندگی

  20 مجموعه نمونه سوال آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با پاسخنامه ویرایش جدید سال